شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/13 08:48:00
سرویس سیاسی
اکبرنژاد:

نقدپذیری مسئولان باعث افزایش اعتماد مردم می‌شود

**نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر درمجلس شورای اسلامی حاکم شدن فضای نقد بر جامعه را بسیار مفید دانست و اعلام کرد، نقدپذیری مسئولان باعث افزایش اعتماد مردم به نظام می‌شود.

"شکور اکبرنژاد" در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به تاثیر مثبت حاکم شدن فضای نقد بر جامعه، گفت: به اعتقاد من اگر در هر جامعه‌ای فرصت نقد داده شود و تنها به 30 درصد از نقدهایی که مطرح می‌شود، عمل شود اوضاع آن کشور خوب می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی با اشاره به تاکیداتی که در آیات و روایت برای نقد پذیری افراد آمده است، خاطرنشان کرد: اگر واقعا به فکر و اندیشه‌های مردم اهمیت داده شود و آنها فکر کنند که در همه کارها مشارکت دارند، این امر باعث افزایش اعتماد مردم به نظام و کشور و مسئولان می‌شود.

اکبرنژاد در ادامه با تاکید بر اینکه اگر فضا برای نقد باز باشد عقده‌ها، خالی می‌شوند، افزود: این برای جامعه خیلی مفید است و اگر مردم ببینند که نقدشان اثرگذار است تلاش بیشتری برای سازندگی کشور انجام می‌دهند.

نماینده تبریز با اظهار اینکه قطعاً نقد پذیر بودن تاثیر بسیاری درافزایش محبوبیت یک مسئول درمیان مردم دارد، خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع) در نهج البلاغه روی موضوع نقد تاکید بسیاردارند و مسئولان هم به دلیل معصوم نبودن نیاز به نقد دارند.

اکبرنژاد با تاکید براینکه مسئولان برای پیشرفت و سازندگی کشور باید نظرات دانشگاهیان و کارشناسان را در امور مختلف مورد توجه قرار دهند، اظهار کرد: باید اجازه دهیم آنهایی که داخل خانواده انقلاب و نظام هستند  را نقد کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی در پایان سخنان خود، خاطرنشان ساخت: فراهم شدن فضای نقد در جامعه خیلی می‌تواند برای پیشرفت کشور مفید باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet