خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/13 09:52:00
سرویس کمیسیون ها
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد:

تشکیل کمیته مشترک برای بررسی آلودگی آب تهران

**سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:کمیته ای متشکل از وزارتخانه های نیرو و بهداشت و درمان و ۲ تن از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،مسئول بررسی وضعیت آب تهران شدند.

"حسن تامینی لیچائی" نماینده رشت درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آخرین وضعیت آلودگی آب تهران به نیترات اظهارداشت:کمیته ای متشکل از وزارتخانه های نیرو و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و 2 نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس موظف شدند بررسی دقیقی در خصوص وضعیت آلودگی آب تهران انجام دهند و دلایل آلودگی آب تهران یا عدم آلودگی به نیترات پس از جمع بندی کمیته اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد:با توجه به حساسیت بالایی که در خصوص آب تهران وجود دارد، بنابراین لازمست جمع بندی دقیقی در ارتباط با آلودگی آب تهران به عمل آید سپس نتایج آن اعلام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی یادآورشد:هم اکنون برای برخی ازبخش های تهران آب معدنی به صورت رایگان توزیع می شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:هم اکنون چاههای آلوده به نیترات شناسایی شده اند و برای جایگزینی آنها از چاههای آب اضطراری استفاده می شود.

وی گفت: امیدواریم نگرانی های مردم درخصوص آلودگی آب تهران با دقت نظر مسئولان وزارتخانه های  نیرو و بهداشت ودرمان رفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet