شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/13 11:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه کشورمان تنها یک بلوف سیاسی است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان تنها یک بولف سیاسی است چرا که ارتش اسرائیل توانایی و توانمندی مقابله با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقدام نظامی روز گذشته صهیونیست‌ها علیه لبنان گفت: روز گذشته چون سال‌روز پیروزی حزب‌الله در جنگ 33 روزه بود، صهیونیست‌ها قصد داشتند که با اقدامی نظامی مراسم جشن مقاومت را تحت الشعاع قرار داده و در نهایت آن را بهم بزنند.

وی افزود: با اراده قوی و قاطعیتی که سید حسن نصر‌الله و مردم لبنان داشتند، صهیونیست‌ها نتوانستند حتی با اقدام نظامی به اهداف خود برسند البته ارتش اسرائیل و صهیونیست‌ها به خوبی می‌دانند که نمی‌توانند در مورد لبنان و حزب الله به خواسته‌های خود برسند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: ارتش اسرائیل با متحمل شدن 2 شکست سنگین در جریان جنگ‌های 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه دیگر روحیه‌ای ندارد، نیروهای اقدام کننده اسرائیل هرگز خاطره تلخ این شکست‌ها را فراموش نخواهند کرد.

کوثری اضافه کرد: تحرکات آنها در منطقه و در کنگره آمریکا نیز نشان دهنده این است که صهیونیست‌ها ناتوان از ادامه راه هستند.

وی خاطرنشان کرد: تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی علیه کشورمان هم تنها یک بلوف سیاسی است چرا که ارتش اسرائیل توانایی و توانمندی مقابله با نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: البته آمریکا هم جرأت حمله به کشورمان را ندارد چرا که امروز نیروهای استکبار جهانی در عراق و افغانستان در باتلاق گرفتار هستند، از این رو طرح موضوع حمله به ایران فقط یک بلوف سیاسی است.

کوثری در ادامه تاکید کرد: در مقابل نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران نیز به لطف خداوند از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند و در صورتی که کسی بخواهد کوچکترین اقدام بر علیه کشورمان داشته باشد باید بداند که ما تصمیم گیرنده نهایی خواهیم بود؛ برای پایان اقدام نظامی ما تصمیم خواهیم گرفت نه آنهایی که شروع کننده بوده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet