خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/13 11:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

رژیم صهیونیستی منتظر پاسخ کوبنده جوانان حزب الله لبنان باشد

**نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان گفت: اقدامات مرموزانه و مزدورانه رژیم صهیونیستی بی جواب نخواهد ماند و حزب الله با انگیزه تر از قبل پاسخ این حملات را خواهد داد لذا رژیم صهیونیستی منتظر باشد که به زودی از روی زمین محو خواهد شد.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی که بر علیه مردم فلسطین و جنوب لبنان شروع شده است اقداماتی مزدورانه است که قطعاً از سوی حزب الله بی جواب نخواهد ماند همچنین رژیم صهیونیستی با انجام این حملات،گور خودش را هرچه سریعتر خواهند کَند.

وی در ادامه تصریح کرد: رژیم صهیونیستی برای بازگرداندن روحیه از دست رفته و شکست خورده نیروهایش در برابر حزب الله لبنان در چهارمین سالگرد پیروزی لبنان دست به این حملات وحشیانه و غاصبانه زده است و در صدد تحت الشعاع قرار دادن این روز مهم می باشد.

کوثری با بیان اینکه حزب الله مشت محکمی بر دهان رژیم اشغالگر قدس خواهد زد، افزود: کمیسیون امنیت ملی به زودی در جلسه ای ویژه این مسئله را مورد بررسی قرار خواهد داد و رژیم صهیونیستی باید بداند که با انجام این حملات و وحشیگری ها به زودی از روی زمین محو خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet