هدر موبایل
1389/05/13 12:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد موسوی:

دفاع مقدس ثابت کرد هیچ قدرت خارجی توان حمله به ایران را ندارد

**نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌دفاع مقدس به آمریکا و سایر قدرتها ثابت کرد که توان تعرض به ایران را ندارند.

علی محمد موسوی در گفت و گو با ایرنا افزود: ‌ما تهدید علیه ایران را جدی نمی گیریم اما به سادگی هم از کنار آن نمی گذریم و نیروهای مسلح ما آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه تهدید احتمالی را دارند.

موسوی گفت:‌ آنان دوران جنگ تحمیلی علیه ایران را فراموش نکرده اند که با وجود حمایت همه جانبه از رژیم صدام ، ایران با دست خالی مقابل آنان ایستاد و پیروز شد.

نماینده مردم مبارکه افزود:‌ اظهارات غربیها در تهدید ایران بواسطه تجربه تلخ آنان در قبال ایران است که در صدد جبران آن هستند.

وی این تهدیدات را ادامه سیاست هویج و چماق در قبال ایران دانست و گفت:‌ غربیها از سویی تهدید می کنند و از سوی دیگر آمادگی خودشان را برای مذاکره اعلام می کنند که این سیاست های دوگانه علیه ایران محکوم به شکست است.

موسوی تاکید کرد: ‌اگرچه تهدیدات را جدی نمی گیریم اما اگر دست از پا خطا کنند،‌ مقابله جدی خواهیم کرد و با آنان برخورد می شود.

وی گفت : غرب ممکن است شروع کننده جنگ علیه ایران باشد اما تمام کننده نیست چرا که ایران با تجهیزات مدرن و نیروی انسانی مجرب خود با آنان مقابله می کند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet