خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/13 12:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیرضا دهقان:

معرفی گسترده اقدامات و عملکرد خوب جهاد دانشگاهی ضروری است

**نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی جوانانی بی‌ادعا، ناشناس و با استعدادهای درخشان در خود دارد که به صورت جهادی برای پیشرفت کشور در زمینه‌های مختلف دست به کارهای بزرگی زده‌اند.

علیرضا دهقان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: جهاد دانشگاهی در مدت 30 سال فعالیت خود به خوبی توانسته دانشجویان خوب و تحصیل‌کرده جهادی بسیاری را در زمینه‌های عمرانی، پزشکی و مخابراتی وارد عمل کند و اقدامات این نهاد تا به امروز نتایج بسیار خوبی برای مملکت ما به همراه داشته است.

وی ادامه داد: در زمینه‌های مختلفی از جمله فرستنده‌های مخابراتی، پزشکی و غیره در کشور لازم بود کارشناسانی از خارج کشور دعوت شوند، اما از زمانی که عزیزانی به صورت جهادی وارد عرصه شدند، کم‌تر شاهد ورود نیروی متخصص خارجی در این کارها بودیم. می‌توان با صراحت گفت که عملکردی بسیار عالی و چشم‌گیر از سوی این نهاد را شاهد بودیم.

دهقان معرفی گسترده اقدامات و عملکرد خوب جهاد دانشگاهی برای جامعه را بسیار ضروری دانست و گفت: متاسفانه آن‌طور که باید و شاید تلاش‌ها و زحمات جهادگرانه این عزیزان برای عامه مردم شناخته شده نیست و لازم است که از هر راه ممکن عملکرد خوب و اقدامات پرثمر این نهاد به طور گسترده معرفی شود.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خبرگزاری دانشجویان ایران که متولی آن نهاد مقدس جهاد دانشگاهی است، یکی از اقدامات جدید و حرکت بسیار خوب در جامعه بود.

وی افزود: با این حرکت تازه، افراد تحصیل‌کرده علمی وارد عرصه خبر شده‌اند و همیشه سعی کرده‌اند به صورت کاملا کارشناسی شده قضایا را دنبال کنند. در واقع جهاد دانشگاهی در کنار ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی پزشکی، عمرانی، مخابرات و خدمات بسیار دیگر از سوی جوانان و افراد متعهد و جهادگر خود، با راه‌اندازی یک خبرگزاری قوی توانسته در عرصه آگاهی دادن به مردم جامعه گام دیگری بر دارد و به توفیقات خود اضافه کند. سرعت، صحت و دقت بالای انجام کار در این خبرگزاری از امتیازات این رسانه محسوب می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet