روز مجلس
1389/05/13 12:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده هرمزگان:

حل بعضی مشکلات اعتبار نمی‌خواهد، مدیریت می‌خواهد

**نماینده مردم پارسیان، بندر لنگه و بستک درمجلس شورای اسلامی گفت: ساکنان برخی روستاهای مناطق غربی هرمزگان به ویژه بخش هایی ازبستک، شیبکوه و بخش مرکزی بندرلنگه از مشکل جدی کم آبی رنج می‌برند.

احمد جباری درگفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: متأسفانه دربعضی ازروستاهای مناطق غرب هرمزگان، مردم آب آشامیدنی مناسب ندارند و از آب کولرگازی برای خوردن استفاده می کنند.

وی افزود: بسیار جای تأسف دارد که در روستایی با خراب شدن یک پمپ آب، چهل روز مردم دچار بی آبی شوند، مسوولان وزارت نیرو توجه بیشتری داشته باشند. زیرا قابل توجیه نیست که به عنوان مثال برای تهیه یک پمپ آب که قیمت آن یک میلیون تومان بیشتر نیست، مردم مدت زیادی دچار مشکل شوند.

جباری درادامه به مشکل برق درروستاها و شهرهای غربی هرمزگان اشاره کرد و گفت: در برخی از این روستاها، بسیاری از خانوادهایی که دارای منزل مسکونی هستند، متأسفانه از داشتن برق محروم هستند.

نماینده مردم پارسیان، بندرلنگه وبستک درمجلس شورای اسلامی درادامه به نوسانات برق اشاره کرد و افزود: اداره برق دلیل نوسانات را کمبود اعتبارمی داند، ولی سوال این است که تکلیف مردم چیست؟ بنابراین لازم است هر چه زودتر وضعیت برق این مناطق روشن شود.

وی با بیان این که حل برخی مشکلات اعتبار نمی خواهد، بلکه مدیریت می خواهد، گفت: متاسفانه در روستاها وحتی شهرهای غربی استان، برخی افراد 2سال است که حق انشعاب راپرداخت کرده اند، ولی هنوز برق دار نشده اند.

جباری تصریح کرد: همیشه نباید دولت رامقصر بدانیم وبگوییم که اعتبار نداریم. زیرا با این کار نظام تخریب می شود. مشکل اصلی سوء مدیریت است که اگر حل شود، سایر مشکلات برطرف می شود.

وی بیان کرد: با توجه به این‌که امسال به نام همت مضاعف وکارمضاعف نامیده شده است، معطل ماندن دو ساله مردم در نوبت نصب یک کنتور برق، بر خلاف فرمایشات مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم غرب هرمزگان درمجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: مسوولین نباید مردم را درپیچ وخم ادارات سرگرم کرده و امروز وفردا کنند، بلکه باید به فکرحل مشکلات و خدمت به مردم باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet