هدر اصلی
1389/05/13 14:08:00
سرویس اقتصادی
نماینده بابلسر در مجلس خبر داد:

افزایش 50 درصدی فضای ورزشی در مازندران

**نماینده مردم بابلسردرمجلس شورای اسلامی ازافزایش ۵۰ درصدی فضای ورزشی دراستان مازندران خبرداد.

"مقداد نجف نژاد" در گفتگو با هفته نامه وارش اظهار داشت: استان مازندران در زمینه ورزش از جمله استان‌های بسیار مستعد و توانمند به حساب می‌آید که همیشه ورزشکارانی را در سطح ملی در رشته‌های گوناگون ورزشی به خود دیده است و ورزشکاران این استان همواره توانسته‌اند پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در کشورهای مختلف به اهتزاز در آورند. در زمینه فوتبال نیز که پر جاذبه‌ترین و پرکشش‌ترین ورزش در دنیای حرفه‌ای امروز است، سال‌های سال دو تیم شموشک و نساجی مازندران به پرورش بازیکنان شایسته و حرفه‌ای همت گماشتند و سال‌ها با بازیکنان بومی خود در لیگ حرفه‌ای ایران حضور داشتند.

 وی افزود:  ما دورانی را داشتیم که بیش از هشتاد مازندرانی در لیگ فوتبال و در تیم‌های مختلف بازی می‌کردند و حضور جدی داشتند. از آن جایی که در ایران صنایع بزرگ حامی ورزش کشور هستند، نبود این صنایع باعث آسیب جدی به ورزش استان شده است.

نجف نژاد با تاکید به حمایت دولتی از ورزش این استان افزود: با توجه به استعدادهای فراوان استان مازندران نیاز به حمایت از ورزش بسیار جدی است. نبود این صنایع متأسفانه باعث شده تیم‌های بزرگ استان توان مقابله و ایستادگی در برابر تیم‌های ثروتمند استان‌های صنعتی را نداشته باشند و از دایره رقابت کنار روند. برای جلوگیری از این اتفاق نیازمند حمایت دولتی هستیم.

نماینده مردم بابلسر اظهار خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دو سه سال اخیر میزان این حمایت به حدی بوده که فضای ورزش استان بین 40 تا 50 درصد افزایش یافته است. این افزایش در یک بازه زمانی کوتاه نتایج مثبت و درخشانش را در فضای ورزش استان و کشور نشان خواهد داد. با این حال ما در زمینه زمین چمن مناسب و حامی مالی برای تیم‌های فوتبال مشکلات جدی داریم که امیدوارم با احیا صنایعی مانند نساجی مازندران این مشکلات هم مرتفع شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet