خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/13 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

جلب اعتماد مردم، مهم ترین رکن و پایه فعالیت قوه قضاییه است

**رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلب اعتماد افکار عمومی و مردم مهمترین اصل، پایه و رکن فعالیت های دستگاه قضایی است.

علاءالدین بروجردی در جمع قضات دادگستری بروجرد افزود:‌ نقش قوه قضاییه در امنیت جامعه بسیار مهم بوده و ایران اسلامی به دلیل همین امنیت و اقتدار، در عرصه جهانی و بین المللی مورد هجوم قدرتهای استکباری قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: امروز دشمنان نظام اسلامی که از روش ها و تاکتیک های گذشته خود برای مقابله با نظام اسلامی مایوس شده اند، روش جدید مبارزه که همان توسعه و ترویج مواد مخدر در جامعه است را آغاز کرده اند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دشمنان با ترویج مواد مخدر و مبتلا کردن جوانان جامعه درصدد از بین بردن اقتدار نظام اسلامی ایران هستند.

بروجردی افزود: کسی که گرفتار مواد مخدر می شود در ابتدا خود و خانواده و در نهایت جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی ادامه داد: مسوولیت مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با مواد مخدر بسیار سنگین است و این مهم، حرکت جدی و عزم ملی را می طلبد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: قوه قضاییه باید به گونه ای عمل کند که آسودگی خاطر را برای مردم جامعه فراهم و ناامنی و دغدغه خاطر را برای کسانی که جامعه را نا امن می کنند، ایجاد کند.

رییس دادگستری شهرستان بروجرد نیز گفت: اثر گذارترین رکن نظام، قوه قضاییه است و اگر دستگاه قضایی در مسیر صحیح حرکت کند همه امور جامعه در مسیر درست و مستقیم حرکت خواهد کرد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری افزود:پارسال 39 هزار فقره پرونده به دستگاه قضایی بروجرد ارجاع شد که به همین میزان نیز پرونده مختومه داشتیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet