هدر موبایل
1389/05/13 17:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهاب الدین صدر:

دولت، روحانیت، حوزه های علمیه و ائمه جمعه جدا ناپذیرند

**نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی گفت:دولت، روحانیت ، حوزه های علمیه و ائمه جمعه پیوستگی دارند و نمی توانند از هم جدا شوند.

به گزارش ایرنا دکتر شهاب الدین صدر در جمع ائمه جمعه شهرهای استان فارس افزود: انقلاب اسلامی نهضتی است که به همت روحانیون شکل گرفته است و گله مندی روحانیون از مسوولان یک نکته مثبت است که باعث اصلاح عملکردها می شود.

وی اظهارداشت: ما عملکردها را بر اساس شاخص انقلاب ، نظام و رهبری می سنجیم و دولت و مجلس براساس همین شاخص ها مسایل را دنبال می کنند.

صدر ادامه داد : کشور دستاوردهای زیادی بدست آورده است و حرکت های دولت و مجلس رو به جلو می باشد ولی گاهی اوقات اتفاقاتی باعث می شود که چرخه حرکت ها کند شود که باید این عوامل رفع شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که مردم از دولت و مجلس کار می خواهند گفت : رمز موفقیت دکتر محمود احمدی نژاد پیگیری کارهای مردم است.

دکتر صدر با اشاره به رابطه مسوولان با روحانیت اظهارداشت : رابطه استاندار و مسوولین و روحانیت باید بیشتر شود و این ارتباط باید برقرار شود.

وی همچنین با اشاره به وجود فعالیت فرقه های مختلف در استان فارس گفت: برخورد با دروایش و فرقه ها ظرافتی دارد که باید با برنامه و دقیق برخورد صورت بگیرد.

حجت الاسلام محمدباقر ولدان رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت های فراوان موجود در استان فارس گفت : ظرفیت های استان فارس در زمینه های مختلف باید بیشتر شکوفا شود.

در این جلسه ائمه جمعه شهرهای مختلف استان فارس مسایل و مشکلات خود را مطرح کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet