خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/13 18:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی هیات رییسه:

رسوایی اوباما در گفت وگو با احمدی‌نژاد قطعی بود

**سخنگوی هیات رییسه مجلس تاکید کرد به طور قطع اوباما در صورت پذیرش پیشنهاد احمدی نژاد برای مناظره درمقابل افکار عمومی، شکست خورده و نتیجه ای جز رسوایی نصیبش نمی شد.

محسن کوهکن در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: رییس جمهورحاکمیتی که تمامی سیاستهایش بر پایه زور و یکجانبه گرایی قراردارد به طور قطع مقابل افکار عمومی و در یک مناظره با رییس جمهوری حق طلب شکست خورده و نتیجه ای جز رسوایی نصیبش نمی شد.

وی با بیان این که اوباما درخواست احمدی نژاد را برای مذاکره با دستپاچگی رد کرد خاطرنشان ساخت اوباما با واکنش منفی خود به این درخواست صفحه سیاه دیگری بر پرونده سیاسی خود افزود و تمامی شعارهایش را مبنی بر تغییر ،‌ دموکراسی و حقوق بشر زیر سوال برد .

سخنگوی هیات رییسه مجلس با یادآوری یکی از شعارهای تبلیغاتی اوباما در زمان انتخابات مبنی بر مذاکره با ایران تصریح کرد آمریکا می توانست در مقابل پیشنهاد احمدی نژاد زمان مذاکره را برای آمادگی بیشتر به چند ماه بعد موکول کند ولی این واکنش سریع و نپذیرفتن گفت وگو با ایران رسوایی بزرگی را برای اوباما در مقابل افکارعمومی دنیا رقم زد.

وی با یادآوری مواضع اخیر اوباما مبنی بر جرم بودن کمک به حزب الله خاطرنشان کرد آمریکا برای نابودی فلسطین با رژیم صهیونیستی هم قسم شده و تمام وقت خود را صرف حمایت از صهیونیست ها کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet