خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/14 15:24:00
سرویس بین الملل
احمدی بیغش:

به حرف‌های رنگین آمریکایی‌ها توجه نخواهیم کرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات جان کری گفت: ما نباید به این حرف‌های رنگین آمریکایی‌ها توجه کنیم چرا که ممکن است همین آقای جان کری بعد از گذشت مدتی مواضع و صحبت‌هایی در تناقض با مواضع اخیرش مطرح کند.

"محمود احمدی بیغش"، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در گفتگو با خانه ملت، در خصوص اظهارات "جان کری" مبنی بر استفاده آمریکا از قدرت و نفوذ ایران برای حل مشکلات منطقه بالاخص افغانستان اظهار داشت: آمریکایی‌ها، در سیاست های کلان خود استقلال ندارند و اتخاذ تصمیم برای آنها در دست لابی صهیونیستی است.

وی افزود: این تناقض ها در رفتار آمریکایی‌ها به دلیل آن است که صهیونیست ها نیز در قبال جمهوری اسلامی ایران سردرگم شده اند. آنها بعد از جنایتی که بر سر کشتی آزادی آوردند به شدت مورد تنفر افکار عمومی جهان قرار گرفتند حتی کشورهایی که با آنها رابطه دیپلماتیک داشتند مانند ترکیه به آنها پشت کردند و آنها را پس زدند.

احمدی بیغش گفت: اراده دو حزب دموکرات و جمهوریخواه در آمریکا نیز در دست صهیونیست هاست و تناقضات مشهود در کنگره آمریکا نیز به دلیل عدم ثبات و ناتوانی در تصمیم گیری صهیونیست ها و خط دهی به این دو حزب آمریکاست.

نماینده شازند در مجلس با بیان اینکه این رفتارها متناقض نشان می دهد که آمریکایی ها و صهیونیست ها از قدرت جمهوری اسلامی ایران در هراس هستند، خاطر نشان کرد: آنها عصبانیت خود را در قالب تحریم ها و اعمال فشار نشان می دهند چرا که می بینند ایران با تمام توان مقابل آنها ایستاده و آنها را در جهان زیر سئوال افکار عمومی و ماهیت ضد حقوق بشری آنها را نمایان ساخته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: نباید به این حرف های رنگین از قبیل اظهارات "جان کری" توجه کنیم چرا که همین نماینده سنای آمریکا مدتی دیگر ممکن است حرف هایی در تناقض مواضع اخیرش مطرح کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet