هدر موبایل
1389/05/15 09:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
امیدوار رضایی:

طرد تندروها یک از راه‌های حل اختلاف بین دولت و مجلس است

**یک عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی، طرد تندروها و فرصت ندادن به آنها را یکی از راهکارها برای حل اختلافات بین مجلس و دولت دانست.

امیدوار رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر رعایت حد اعتدال از سوی همه‌ی جریانات و گروه‌ها و دستگاه‌ها گفت:‌ اگر اصولی که به نفع منافع ملی است همواره لحاظ شود، می‌تواند یکی از راه‌های حل اختلافات باشد.

نماینده مسجد سلیمان در مجلس، همچنین جدی گرفتن شرایط فعلی کشور را مورد تاکید قرار داد و گفت:‌ درست است که ما هم‌اکنون جلوی آمریکا ایستاده‌ایم و تجربه هم نشان داده است که زیر بار زور نمی‌رویم؛ اما نباید فراموش کرد که امروز بسیاری از قدرت‌های دنیا با ما سر جنگ دارند و می‌خواهند به ما ضربه بزنند که در این شرایط تنها از خود گذشتگی، ایثار، تحمل و سعه‌ی صدر راه چاره است.

به گفته‌ی رضایی در شرایط فعلی کشور یکسری الزاماتی بر ما به عنوان یک ایرانی تحمیل می‌شود که شاید در شرایط عادی این وضعیت را نداشتیم و آزادتر می‌توانستیم صحبت کرده و عمل کنیم.

این عضو هیات رییسه مجلس در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا برای در خطر نیافتادن منافع ملی رعایت الزاماتی از جمله گذشت ، ایثار و از حق خود گذشتن را مورد تاکید قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet