هدر موبایل
1389/05/15 11:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده شازند:

وجود اختلاف سلیقه امری طبیعی است

**محمود احمدی بیغش اظهار کرد: اگر دولت و مجلس حریم خود را حفظ کنند و توصیه‌های مقام معظم رهبری را سرلوحه کارشان قرا دهند، آن‌گاه تعامل این دو قوه بهتر و مثبت‌ تر خواهد شد.

نماینده مردم شازند در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: رهبر معظم انقلاب همواره با تدوین راه‌کارهایی، توصیه‌هایی به دولت و مجلس داشته‌اند که نمونه آن دیدار مجلسیان با مقام معظم رهبری در خردادماه سال جاری است که ایشان در این دیدار بر شکل قانون‌گذاری و نظارت و تعامل با دولت تاکید داشتند.

وی ادامه داد: ممکن است اختلافات بین دولت و مجلس ریشه در مسائل سیاسی و رقابت‌های سیاسی داشته باشد، اما شدت آن زیاد نیست ، این موضوع در بین سران قوا به خصوص آقای رییس‌جمهور صدق نمی‌کند، چون رییس‌جمهور دیگر قرار نیست که در دوره بعدی دوباره رییس‌جمهور شود، پس دلیلی وجود ندارد که کار سیاسی انجام دهد، چون کار سیاسی برای زمانی است که کسی بخواهد مجدد انتخاب شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: اگر دولت و مجلس، هر کدام یا حفظ حریم خودشان ، وظایف محوله را به نحو احسنت انجام دهد، اختلافات به حداقل می‌رسد. البته بخشی از این اختلافات به دلیل دامن زدن برخی افراد و رسانه‌هاست چون اختلاف به آن شدتی که مطرح می‌کنند، نیست.

احمدی بیغش در پایان اظهار کرد: وجود اختلاف سلیقه امری طبیعی است، چرا که با وجود این اختلاف سلیقه و انتقاد سازنده می‌توان به پیشرفت کشور کمک کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet