ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/05/16 10:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نجابت:

وحدت مسئولان نظام تهدیدات غرب را خنثی می‌کند

**نماینده مردم تهران در خانه ملت با اشاره به برنامه کشورهای غربی در ایجاد اختلاف در ایران، گفت: وحدت مسئولان نظام موجب کاهش تهدیدات غرب می‌شود.

حسین نجابت در گفتگو با فارس با اشاره به بهره‌برداری غرب از ابزار رسانه‌ای برای تلقین افکار خود به جامعه بشری، گفت: استفاده از جنگ روانی مبتنی بر دروغ پردازی از طریق رسانه همواره راهبرد غرب در مسائل بین‌المللی بوده است و آنها با قرار دادن اخبار کذب در اختیار افکار عمومی دنیا، برای اقدامات نامشروع خود زمینه‌سازی می‌کنند.

وی اضافه کرد: ایالات متحده به عنوان نماد امپریالیسم، قبل از اشغال عراق و افغانستان با فضاسازی و ایجاد جنگ روانی مسائل را به صورت دروغ اطلاع‌رسانی می‌کرد تا فضای عمومی دنیا را برای حمله به این کشور‌ها آماده کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس تصریح کرد: وجود اصل ولایت فقیه و فرهنگ غنی ایرانی _ اسلامی اساسی‌ترین مشکل برای ایالات متحده در فضاسازی برای اقدام سخت‌ علیه ایران بوده است که این مسئله جمهوری اسلامی را با بقیه کشور متمایزها می‌کند.

نجابت در ادامه افزود: انقلاب اسلامی به پشتیبانی اصل ولایت فقیه در سایه رهبری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری همواره در 31 سال گذشته وقایع را پیش‌بینی و با افزایش بصیرت میان توده مردم اقدامات روانی دشمنان را خنثی کردند.

وی فرهنگ قوی ملت ایران را دومین ویژگی جمهوری اسلامی برای مقابله با ایالات متحده داشت و اظهار داشت: ملت ایران با توجه به گذشته درخشان خود هیچ‌گاه تحت تاثیر جنگ روانی ایالات متحده قرار نمی‌گیرد و ملت با عدم واهمه از شیطان بزرگ که همواره هیبت و هیمنه غرب را تبلیغ می‌کند، رفتار غیرمنطقی آنها را به سخره می‌گیرند.

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: افشاگری‌هایی که امام و رهبری در 31 سال گذشته در برابر آمریکا انجام دادند بی‌اعتمادی لازم را در اذهان عمومی ایران نسبت به آمریکا ایجاد کرده ‌است.

نجابت ادامه داد: متاسفانه با نفوذ ایالات متحده در فضای رسانه‌ای، این کشور در نگاه عموم مردم دنیا به عنوان یک ابرقدرت شناخته می‌شود این در حالی است که ملت ایران با اتکا به قدرت ایمان خود بت بزرگی به نام آمریکا را شکسته‌اند.

وی به طرح‌های ناموفق غرب برای تغییر ساختار سیاسی در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و گفت: به علت مقاومت و بیداری مسلمین برنامه‌های شوم کشورهای غربی برای استیلای منطقه خاورمیانه مانند کنفرانس اسلو، تابا و کمپ دیوید منجر به شکست شده است که این موضوع در سایه صدور آرمان انقلاب اسلامی در میان مردم منطقه است.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه وحدت داخلی در ایران موجب کاهش تهدیدهای غرب می‌شود، بیان کرد: نهادها و قوای سه‌گانه در اصول با هم وحدت دارند اما دشمنان با سوءاستفاده از اختلافات سلیقه‌ای به دنبال اهداف شوم خود از فضای داخلی ایران هستند که این موضوع باید در سایه تدبیر مسئولان نظام حل شود.

نجابت افزود: یکی از برنامه‌های جدی غرب و نیروهای وابسته به آنها در داخل ایران ایجاد اختلاف در میان قوای سه‌گانه با سخن‌پراکنی و اشاعه دروغ است که مردم به همراهی نخبگان با حفظ وحدت این نقشه استکبار که هدف غایی آن نابودی انقلاب است را خنثی کنند.

وی در پایان تاکید کرد: دلسوزان نظام و رهبر انقلاب در دوران فتنه سال گذشته مکررا بر وحدت در جامعه تاکید داشتند که تحقق این هدف با خویشتن داری و رفع اختلافات جزئی موجب نابودی اصل فتنه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet