هدر موبایل
1389/05/16 17:53:00
سرویس سیاسی
ادیانی‌راد به خانه ملت خبر داد

جمع بندی طرح نظارت مجلس بر نمایندگان

**عضو کمیته پنج نفره کمیسیون اصل ۹۰ مجلس رسیدگی به طرح نظارت مجلس بر نمایندگان گفت: جمع بندی طرح مذکور یا در سه شنبه این هفته و یا در هفته آینده انجام خواهد شد.

"علی ادیانی راد" نماینده قائمشهر در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه کمیته پنج نفره کمیسیون اصل 90رسیدگی کننده به طرح نظارت مجلس بر نمایندگان برای رسیدگی به طرح مذکور تا کنون چندین جلسه برگزار کرد، گفت: در این جلسه ها ضمن طرح مباحث کلی مربوط به تدوین طرح نظارت مجلس بر نمایندگان، بر روی مباحث چهارچوب ها و اصول کاری بررسی صورت گرفت.

 وی با بیان اینکه قرار شد تا در جلسه ها مباحث در این زمینه بطور دقیق مورد بحث و بررسی قرار گیرد، گفت: کمیته پنج نفره رسیدگی به طرح مذکور بر سرعت و دقت در رسیدگی به این طرح تاکید دارد.

 عضو کمیته پنج نفره کمیسیون اصل 90 مجلس رسیدگی به طرح نظارت مجلس بر نمایندگان اضافه کرد: کمیته احتمالا سه شنبه این هفته جلسه دارد و در خصوص نهایی شدن و جمع بندی طرح تصمیم گیری خواهد کرد در غیر اینصورت جمع بندی به هفته آینده موکول خواهد شد.

 طرح نظارت نمایندگان بر مجلس با امضای 55 نماینده اواخر خرداد ماه تقدیم هیات رئیسه مجلس شد که در دستور کار  مجلس قرار گرفت اما برای بررسی بیشتر از دستور کار خارج جهت رسیدگی به کمیسیون اصل نود مجلس ارجاع شد.

 کمیسیون مذکور نیز برای رسیدگی به این طرح کمیته پنج نفری متشکل از ادیانی،حسین فدایی، علیرضا زاکانی نمایندگان تهران، حسن کامران نماینده اصفهان، سیدفاضل موسوی نماینده خدابنده تشکیل داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet