هدر موبایل
1389/05/17 19:21:00
سرویس سیاسی
اسماعیلی در گفت‌وگو با خانه ملت

تجهیزات پیشرفته و جوانان آماده شهادت لرزه بر اندام دشمنان انداخته است

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به مجهز بودن نیروهای مسلح ایران به تجهیزات پیشرفته گفت: توان رزمی و دفاعی ایران فوق مدرن است و این تجهیزات پیشرفته، به همراه جوانان آماده شهادت لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

"ولی اسماعیلی" نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس در گفت و گو با خانه ملت با اشاره به تحویل 4 فروند زیردریایی پیشرفته غدیر ساخت صنایع دریایی وزارت دفاع به نیروی دریایی ارتش گفت: ساخت این تجهیزات بدست جوانان تحصیل کرده ایرانی نشان می دهد که ایران قدرت ساخت سلاح های پیشرفته و مدرن و حتی فوق مدرن را دارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به رغم داشتن این سلاح ها همواره بر ایجاد صلح و آرامش در منطقه و جهان تاکید داشته و هرگز تهدید برای دیگر کشورها محسوب نمی شود، اما اگر کشوری بخواهد از حق خود تجاوز کند و یا کوچکترین تعرضی به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، پاسخ محکمی دریافت خواهد کرد.

نماینده گرمی و دشت مغان در مجلس پیام ایران به کشورهای همسایه را پیام صلح و دوستی دانست و یادآور شد: مهمتر از تجهیزات نظامی، این جوانان معتقد، مومن، با ایمان و آماده ایثار و شهادت هستند که دشمن از آن هراس دارد و دشمنان به خوبی می دانند که این جوانان در کنار آن تجهیزات مدرن و فوق مدرن غیرقابل شکست هستند.

اسماعیلی گفت: اگر دشمنان ایران سلاح های پیشرفته دارند، اما فاقد عنصر مهمتر از این سلاح ها یعنی جوانان آماده ایثار و شهادت هستند و جمع شدن این 2 عنصر در جمهوری اسلامی ایران بر پیکر تا دندان مسلح آنان لرزه انداخته است.

 امروز در مراسمی با حضور احمد وحیدی وزیر دفاع و حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش 4 فروند زیردریایی پیشرفته غدیر ساخت صنایع دریایی وزارت دفاع به ناوگان دریایی ارتش ملحق شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet