هدر موبایل
1389/05/18 08:10:00
سرویس فرهنگی
محمود احمدی‌بیغش:

تعامل سازنده‌ای بین رسانه‌ها و نمایندگان وجود دارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در تبیین جایگاه قانونگذاری و نظارتی مجلس، بر ادامه تعامل سازنده بین رسانه‌ها و نمایندگان تاکید کرد.

"محمود احمدی بیغش" نماینده مردم شازند در گفتگو با خبرنگارخانه ملت با مهم ارزیابی کردن نقش خبرنگاران و رسانه ها در تبیین جایگاه قانونگذاری و نظارتی مجلس اظهار داشت: رسانه نه تنها در این زمینه ها بلکه در همه امور می توانند خط دهنده، افکارساز و روشنگر باشند و نقش اساسی و مهمی را دررابطه با تبیین عملکرد نهادهای اجرایی، نظارتی و قانونگذاری داشته باشند.

وی افزود: رسالت مهم رسانه ای ایجاب می کند دوستان ما دررسانه ها تمام تلاش خود را برای رساندن واقعیت ها به گوش مردم بکنند، چرا که مهمترین واسط و رابط بین مردم و مسئولان، رسانه ها هستند و می توانند نقش مهمی در ارائه واقعیت ها به شکل صحیح و درست آن داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه تعامل سازنده و مثبتی بین خبرنگاران پارلمانی و نمایندگان وجود دارد، تصریح کرد: پیش از ورود به خانه ملت خبرهایی در مورد اختلافات و گاه درگیری های بین نمایندگان با خبرنگاران می شنیدم اما وقتی به عنوان نماینده وارد ارتباط با خبرنگاران شدم متوجه شدم این مساله صحت ندارد و برعکس رابطه خوبی بین ما و خبرنگاران حاکم است.

نماینده مردم شازند خاطرنشان کرد: خوشبختانه خبرنگاران ما بسیار فعال، پرتلاش و افراد اهل منطق و تعاملی هستند و معتقدم به خوبی توانسته اند جایگاه برجسته قوه مقننه خصوصا در نقش قانونگذاری را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

احمدی بیغش ابرازامیدواری کرد با ادامه همکاری های سازنده بین قوه مقننه و رسانه ها، مردم بیش از پیش با جایگاه برجسته این قوه مهم و تاثیرگذار در کشور آشنا شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet