هدر اصلی
1386/05/09 10:03:00
سرویس سیاسی

حداد عادل: مقاومت اسلامی لبنان، یک پیروزی تاریخی را به جهان اسلام و آزادگان جهان تقدیم کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت اسلامی لبنان، یک پیروزی فراموش‌ناشدنی و تاریخی را به جهان اسلام و آزادگان جهان تقدیم کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی به نبیه‌بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان سالگرد پیروزی مقاومت اسلامی لبنان بر رژیم متجاوز صهیونیستی در جنگ 33 روزه را تبریک گفت.

در پیام رییس مجلس آمده است: این پیروزی سرنوشت‌ساز به روشنی اثبات کرد چنانچه روحیه مقاومت و پایداری در میان ملت‌ها تقویت شود می‌توان بر نیرومند‌ترین ارتش‌های جهان غلبه کرد و معادلات سیاسی و نظامی را به سود ملت‌های تحت ستم تغییر داد.

رییس مجلس در ادامه نامه خود با بیان اینکه این پیروزی سرنوشت‌ساز با استقبال گسترده جهان اسلام و افکار عمومی ملت‌های آزاده جهان روبرو شد، آورده است: در این جنگ نابرابر، مقاومت اسلامی با توکل به خدای بزرگ و در سایه فداکاری‌های رزمندگان خود توانست توطئه‌های رژیم صهیونیستی و امریکا در به زانو درآوردن ملت آزاده و شریف و قهرمان لبنان را خنثی نموده‌ و از حیثیت ملی آنان به خوبی دفاع نماید.

رئیس مجلس شورای اسلامی در قسمتی دیگر از این پیام تاکید کرده است:‌ این پیروزی ضمن ارتقاء جایگاه سیاسی لبنان، یک پیروزی فراموش‌ناشدنی و تاریخی را به جهان اسلام و آزادگان جهان تقدیم کرد.

حداد عادل در پیام خود از نقش فراموش‌ناشدنی نبیه‌بری در ثبت این پیروزی بزرگ تقدیر کرد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet