هدر موبایل
1389/05/18 18:58:00
سرویس سیاسی

پارلمان مصر از فعالیت یک باند آمریکایی قاچاق انسان در این کشور خبر داد

**یکی از اعضای مستقل پارلمان مصر، با اعلام وجود یک گروه آمریکایی قاچاق انسان در این کشور، بیان کرد که این گروه با پوشش گروه نیکوکاری، به تبلیغ مسیحیت نیز مشغول است.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری العربیه، یک عضو پارلمان مصر از وجود یک گروه آمریکایی قاچاق انسان در این کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش، "عباس عبدالعزیز"، نماینده مستقل پارلمان مصر اعلام کرد که یک گروه سازمان یافته آمریکایی در سطحی گسترده در مناطق فقیر نشین مصر به تجارت و قاچاق کودکان مصری مشغول است.

عبدالعزیز در نامه خطاب به رئیس پارلمان مصر گفت: سازمان آمریکایی "بلان"، که یک یهودی به نام "تیمونی فاریل" مالک آن است، از سال 1984 میلادی تا کنون کودکان مصری را قاچاق می کند و به خانواده های آمریکایی یا اروپایی می فروشد.

وی همچنین گفت: فعالیت این سازمان که در پوشش گروه نیکوکاری در مصر فعالیت می کند، علاوه بر قاچاق کودکان به آمریکا، به تبلیغ مسیحیت نیز مشغول است.

قاچاق انسان شکل نوینی از برده‌داری در دنیای مدرن است که شامل استخدام انسان‌ها، انتقال و دریافت آنها برای وادار کردن افراد به تن‌فروشی یا مجبور کردن به کارهایی سخت و طاقت‌فرسا در کارخانجات، رستوران‌ها، مزارع و دامداری‌ها و پروژه‌های ساختمانی است.

قاچاق انسان پس از قاچاق اسلحه و مواد مخدر، سومین تجارت غیرقانونی در دنیا به شمار می‌رود که  از انواع رایج قاچاقانسان قاچاق کودکان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet