هدر موبایل
1389/05/19 10:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شیراز:

اگر رسانه‌ها در خط انصاف حرکت کنند، بهترین کمک به جامعه است

**نماینده مردم شیراز در خانه ملت با انتقاد از عملکرد مدیریت صدا و سیمای استان فارس گفت:‌ به نظر می‌رسد نوعی نگرش سلیقه‌ای در رسانه ملی فارس حاکم است.

"سیداحمدرضا دستغیب" (سیدعلی اصغر) نماینده مردم شیراز در گفتگو با ایسنا گفت: نیاز به رسانه‌ها باید به یک باور در همه مسؤولان تبدیل شود.

وی افزود: اگر رسانه‌ها در خط انصاف حرکت کنند، بهترین کمک را به جامعه می‌کنند، اما رسانه‌ها باید نقاط مثبت و منفی را با هم ببینند.

وی با انتقاد از انتشار برخی نشریات و بولتن‌ها خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه ندهد، نشریات و پایگاه‌های غیرقانونی در استان دروغ پراکنی کنند که این روند تضییع حقوق نشریات قانونی است که زیر ذره بین نظارت وزارت فرهنگ فعالیت می‌کنند.

دستغیب افزود: وزارت ارشاد وضعیت مجوز و حامیان مالی این نشریات غیرقانونی در استان فارس را بررسی کند، در غیر این صورت مجبوریم از وزیر سؤال کنیم.

نماینده مردم شیراز در خانه ملت هم‌چنین با انتقاد از عملکرد مدیریت صدا و سیمای استان فارس گفت: باید بین خبرنگاران خدوم با نگاه سلیقه‌ای که در رسانه ملی فارس حاکم است، تفاوت قائل شویم. رسانه ملی در استان فارس در لاک خود فرو رفته است و نمی‌خواهد خدمات و پیشرفت‌های استان را ببیند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شرایط استان فارس را برای آغاز حرکت‌های توسعه گرد استثنائی ارزیابی کرد و با تأکید بر لزوم ایجاد وحدت همه جانبه در این استان گفت: حقایق و واقعیات استان قابل انکار نیست و نمی‌توانیم اتفاقات رخ داده در استان را انکار کنیم.

دستغیب افزود: در کدام دوره 6 ماهه 60 سفر استانی توسط مدیریت ارشد استان ثبت شده است؟ این رکوردی استثنائی است.

وی ادامه داد: اگر از گذشته چیزی در استان نداریم لااقل اراده می‌خواهد برای آینده از همین امروز بسازیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet