هدر موبایل
1389/05/19 11:22:00
سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون عمران:

امنیت شغلی خبرنگاران امراطلاع رسانی رابهبودمی بخشد

** یوناتن بت کلیا نماینده اقلیت دینی ایرانیان آشوری وکلدانی در مجلس شورای اسلامی گفت:برای بهبودامراطلاع رسانی باید شرایطی برای خبرنگاران تامین شود تا علاوه برامنیت شغلی، دارای آسایش نیز باشند.

"یوناتان بت کلیا" عضو کمیسیون عمران و نماینده اقلیت دینی ایرانیان آشوری و کلدانی در خصوص رسالت خطیری که بر دوش رسانه ها است در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اذعان داشت: وظیفه اصلی رسانه ها آگاهی رساندن به مردم است و باید رویدادهایی که در تمامی نقاط جهان و به خصوص ایران رخ می دهد را به اطلاع مردم برسانند.

وی تصریح کرد: رسانه های کشور ما تا به حال فعالیت خوبی داشته اند و نشان داده اند که در تمام شرایط توانایی آگاه ساختن مردم از اطلاعات درست را دارند.

عضو کمیسیون عمران ادامه داد: برای بهبود امر اطلاع رسانی باید شرایطی برای خبرنگاران تامین شود تا علاوه بر امنیت شغلی، دارای آسایش نیز باشند تا بتوانند به سمت پیشرفت امر اطلاع رسانی قدم بردارند.

نماینده اقلیت دینی ایرانیان آشوری و کلدانی در ادامه تامین امنیت شغلی برای خبرنگاران را یکی از وظایف نمایندگان مجلس دانست و گفت: دلگرمی و امیدواری خبرنگاران باعث خواهد شد تا رسالت بزرگی که بر دوششان است را به خوبی به انجام رسانند.

وی افزود: اگر خبرنگاران روزانه و ماده به ماده و تبصره به تبصره و به طور دقیق، هر آن چیزی که در مجلس تصویب می شود را نه تنها به حالت خبری بلکه با معنای واقعی به سمع و نظر مردم برسانند، رسالت خود را تکمیل کرده اند و هیچ ابهامی در ذهن مردم باقی نمی ماند.

بت کلیا خاطر نشان ساخت: مردم ایران بسیار فهیم و آگاه هستند و عملا می توانند بسیاری از مسائل را به راحتی درک کنند و در تمام شرایط تلاش برای اجرای قوانین دارند.

وی در خاتمه یادآور شد: صاحبان رسانه ها نیز باید در تمامی شرایط آزادی لازم را در اختیار خبرنگارانشان بگذارند تا اطلاعات به طور کامل در اختیار مردم قرار گیرد چرا که مردم ما در برابر قوانین بسیار مطیع و فرمانبردار هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet