ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/05/19 14:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
موسی قربانی:

تهدیدات و تحریم‌ها علیه ملت ایران نتیجه اقدامات سران فتنه است

**عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: پیش از انتخابات ۸۸، آمریکا و اروپا به شدت در پی مذاکره با ایران بوده و از مذاکرات بی‌ ‌قید و شرط سخن می‌گفتند، اما فتنه‌گران باعث اعمال تحریم‌ها و تهدیدات علیه مردم شدند.

موسی قربانی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با فارس اظهارداشت: هر وقت آمریکا و استکبار با سد محکمی در درون نظام بر علیه منافع و اهداف شیطانی خود برمی‌خورد، توطئه‌ها را علیه نظام جمهوری اسلامی افزایش می‌دهد.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص داشتن بصیرت و اتحاد مسئولان نظام، گفت: اتحاد و یکدلی و همبستگی شخصیت‌های درون نظام موجب می‌‌شود هیچگاه دشمن نتواند ضربه‌ای به کشور و ملت ایران وارد کند.

قربانی با بیان اینکه عملکرد سران فتنه و فتنه‌گران دشمنان را به طمع انداخت، گفت: خطای بزرگ آمریکا و سران فتنه این بود که گمان کردند تعداد زیادی به آن‌ها رای دادند در حالی که مردم به شعارهای آنان مبنی بر پیروی از آرمان‌های حضرت امام (ره) رای داده بودند.

وی افزود: بعد از آنکه سران فتنه چهره واقعی خود را بعد از انتخابات با اقدامات هنجارشکنانه، غیرقانونی و برخلاف اندیشه‌ها و آرمان حضرت امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب نمایان کردند، آرا و پایگاه خود را از دست داده و مردم در راهپیمایی باشکوه و دشمن‌شکن «9 دی »و «22 بهمن »، پاسخ روشنی به آمریکا و سران فتنه دادند.

موسی قربانی با بیان اینکه آمریکا و اروپایی‌‌ها و بسیاری از کشورها نتایج انتخابات را براساس نظرسنجی‌ها از قبل پیش بینی می‌کردند، گفت: آنها نوعی مسابقه برای نزدیک شدن به ایران راه انداخته بودند و به هر قیمتی می‌خواستند قبل از برگزاری انتخابات با ایران مذاکره کنند، تا بعد از انتخابات مجبور نباشند از موضع ضعف با جمهوری اسلامی مذاکره کنند، اما با کمال تاسف این فضای بسیار ارزشمند و فرصت تاریخی به وسیله فتنه گران از بین رفت.

این نماینده مجلس در خصوص سران فتنه گفت: آنها از مسیر حق به شدت منحرف شدند و کسی که به مسیر انحراف کشیده شود، واقعیت‌ها و حقایق را نمی‌بیند.

قربانی گفت: ملت بزرگ ایران از فتنه‌گران که ارزش‌های نظام و انقلاب و امام خمینی (ره )را زیر پا گذاشت، متنفر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet