هدر موبایل
1389/05/19 14:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی :

قرار دادن نام ایران در لیست کشورهای حامی تروریسم توسط آمریکا اقدامی سیاسی است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اقدام آمریکایی‌ها در قرار داد نام ایران در لیست کشورهای حامی تروریسم را اقدامی در جهت تسلیم جمهوری اسلامی ایران در برابر خواسته‌های آنها عنوان کرد.

"محمد کرمی" نماینده‌ مردم کرمان در خانه‌ ملت، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که آمریکایی‌ها در طول 30 سال گذشته همواره علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام کرده‌اند و از هر حربه‌ای همانند حقوق بشر و حمایت از تروریسم در این زمینه بهره گرفته‌اند، اضافه کرد: اهداف آنها سیاسی است و به دنبال آن هستند که ایران را تسلیم خواست خود کنند که این مسئله نیز به خوی استکباری آنها بازمی‌گردد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره در جهت اهداف صلح‌طلبانه‌اش گام برمی‌دارد و برای بسیاری از کشورها شعارها و اقدامات ایران روشن است. جمهوری اسلامی ایران خود قربانی تروریسم است که نمونه‌ی آنها فعالیت‌های سازمان منافقین و گروهک ریگی و پژاک می‌باشد.

کرمی با تاکید بر این‌که آمریکایی‌ها خود تروریست، تروریست‌پرور و حامی تروریسم هستند، گفت: آمریکایی‌ها با حمایت از رژیم صهیونیستی عملا دست به تروریسم دولتی می‌زنند و لذا در پشت تمامی این اقدامات جریانی سیاسی است تا با این قبیل ادبیات و محکوم کردن ایران ما را وادار به تسلیم کنند در حالی که این مسئله برای ملت ایران ناآشنا نمی‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet