ولادت حضرت امام رضا (ع)
1389/05/20 15:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
سروری:

بازتاب آتش زدن یک لاستیک در تهران از آتش زدن یک شهر بیشتر است

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه نگاهها به سمت تهران معطوف است و کوچکترین اقدامات در این شهر بازتاب دارد گفت: بازتاب به آتش کشیدن یک لاستیک در تهران از آتش زدن یک شهر در جای دیگر بیشتر است.

به گزارش مهر پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار تهران که با حضور جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری تهران برگزار شد ، گفت: امنیت شهر تهران موضوع بسیار مهمی است که باید در مدیریت این شهر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در منطقه مرتضی گرد تهران افزود: این اقدامات غیر قانونی در تهران انجام شد و قانون شکنان توانستند به صورت غیر قانونی بر خواسته های خود مشرف شوند و در صورتی که مراقبت در این زمینه انجام نشود ممکن است مجددا شاهد بروز این اتفاقات در شهر تهران باشیم.

در ادامه این جلسه نیز حسین طلا فرماندار پیشین تهران که هم اکنون به عنوان مدیر عامل شرکت دخانیات ایران فعال است گفت: تهران کلانشهری است که به ابرشهر تبدیل شده است بدون اینکه زیرساخت های مورد نیاز را داشته باشد و به همین دلیل فعالیت مدیران آن هیچگاه به چشم نمی آید.

وی با بیان اینکه تهران آلبومی از قوانین تبصره خورده است اظهار داشت: به هم ریختگی در سازوکار تقسیمات کشور موجب شده شالوده مدیریتی در شهرستان تهران دچار آسیب شود.

طلا با اشاره به بزرگی فعالیت ها و اقدامات در شهر تهران گفت: به عنوان مثال در انتخابات سال گذشته مجموع آرای شهرستان تهران 97 هزار رای از 9 استان کشور بیشتر بود و 8 هزار نماینده کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات در پای صندوق های رای فعال بودند که اینها نشان از بزرگی کار در این شهرستان است.

وی همچنین ادامه داد: در انتخابات سال گذشته درصد خطا نیم هزارم بود و بازشماری 430 هزار رای در تهران آرای میرحسین موسوی 248 رای کاهش پیدا کرد و آرای محسن رضایی ، محمود احمدی نژاد و مهدی کروبی به ترتیب 20 ، 18 و 9 رای افزایش پیدا کرد.

طلا تاکید کرد: مدیریت جریان فتنه در شهرستان تهران کار بسیار مهمی بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet