هدر موبایل
1386/03/21 04:01:00
سرویس سیاسی

عضو کمیسیون امنیت ملی: البرادعی در معرض یک قضاوت تاریخی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: آقای البرادعی در معرض یک قضاوت تاریخی است و به این جمع بندی رسیده که هویتی برای ان.پی.تی نمانده است.

حمدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خانه ملت با اشاره به اظهارات اخیر البرادعی که نسبت به دیوانه‌های تازه‌ای که خواستار حل مناقشه جاری بر سر برنامه اتمی ایران از طریق بمباران هستند هشدار داده بود، تصریح کرد: سخنان اخیر آقای البرادعی حاکی از این است که ایشان به این جمع بندی رسیده که دیگر برای ان.پی.تی هویتی باقی نمانده است به علاوه اینکه خود آقای البرادعی نیز در معرض یک قضاوت تاریخی قرار گرفته است.

وی سخنان البرادعی را همانند سخنان خاویر پرزدکوئیار در ارتباط با جنگ ایران و عراق ارزیابی کرد و گفت: یک رسالت تاریخی در برابر مردم جهان بر دوش البرادعی است و ایشان می‌بایست چند سال پیش این سخنان را عنوان می‌کرد اما هنوز هم دیر نشده و سخنان وی به عنوان مسئول یک سازمان بین‌المللی نشان می‌دهد که چقدر مخالفان ایران، بی منطق و بی پروا رفتار می‌کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: نه تنها آقای البرادعی بلکه دیگران هم به زودی از این بی‌عدالتی‌ها که مسبب اصلی آن آمریکا است به تنگ خواهند آمد و اظهارنظر خواهند کرد و فضا علیرغم همه فشارهایی که از سوی قدرت‌های خودکامه جهان به ایران تحمیل می‌شود، به نفع ما پیش خواهد رفت.

حاجی بابایی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر محکومیت بازداشت چند ایرانی تبعه آمریکا، اظهار داشت: آقای بوش قبل از اینکه به فکر جاسوس‌های خود در ایران باشد و از آنها دفاع کند بهتر است به فکر زندانیان گوانتانامو و ابوغریب باشد.

وی افزود: این رسوایی جدیدی برای بوش است که جاسوس به کشوری می‌فرستد و وقتی آنها لو رفته و بازداشت شده‌اند، از آنها دفاع می‌کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet