هدر موبایل
1389/05/21 16:49:00
سرویس سیاسی
نماینده کرمان:

فعالیت احزاب در کشور ضعیف است

**عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فعالیت احزاب را در کشور ضعیف عنوان کرد.

"غلامرضا کرمی" نماینده کرمان و راور در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به فعالیت فعلی احزاب درکشور، گفت: من فعالیت احزاب را در کشور خیلی ضعیف می دانم و معتقدم احزاب در کشور ما هیچ جایگاه تشکیلاتی جا افتاده ای که بتوانند تاثیرگذار باشند، ندارند.

وی با بیان اینکه هریک از احزاب در کشور ما بر روی قشر خاصی موثر بوده و هواداران محدودی دارند، خاطرنشان کرد: مجموعا کار حزبی درکشور ما از یک جا افتادگی برخورددار نبوده و آن پایگاه های بالای مردمی را ندارند.

عضو فراکسیون اصولگرایان به فعالیت حزب جمهوری اسلامی در اول انقلاب اشاره کرد و گفت: پس از توقف فعالیت این حزب، حزب قوی دیگری شکل نگرفت و به همین دلیل از همان سال های اول انقلاب فعالیت حزبی در کشور روبه خاموشی گرائید.

کرمی درباره نحوه فعال کردن احزاب در کشور، خاطرنشان کرد: اگر احزاب قوی در کشور شکل بگیرد که اصول نظام را قبول داشته و در جهت اهداف نظام کار کنند شاید در پروسه بلندمدت بتوانند جایی درمیان مردم باز کنند.

نماینده کرمان یادآور شد: الان احزاب به دلیل اثرگذاری بالایی که ندارند، نمی توانند آن تاثیرگذاری لازم را در ارکان اداره کشور داشته باشند.

عضوکمیسیون امنیت ملی همچنین خاطرنشان کرد: اگر احزابی که با اصول نظام همخوانی دارند به خوبی در مواقع حساس یک برنامه جدی و عملیاتی ارائه دهند، اثرگذاری بیشتری در جامعه خواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet