هدر موبایل
1389/05/22 19:54:00
سرویس سیاسی

انتقاد رهبر حزب اپوزیسیون در پارلمان گرجستان از مک‌کین

**رهبر حزب اپوزیسیون پارلمان گرجستان در نامه‌ای سرگشاده از مقاله سناتور جمهوریخواه آمریکایی در خصوص وضعیت خوب و حاکمیت قانون در گرجستان انتقاد کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از شبکه خبری فاکس نیوز، رهبر پارلمانی حزب اپوزیسیون" جنبش دموکراتیک- گرجستان واحد" و رئیس سابق پارلمان گرجستان، با انتشار نامه‌ای سرگشاده به "جان مک‌کین "، سناتور جمهوریخواه آمریکایی، از اظهارات وی درباره وضعیت امور در گرجستان انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش، "نینو بورجانادزه" در پی انتشار این نامه، اظهار داشت: سناتور آمریکایی اطلاعاتی درباره اوضاع واقعی در گرجستان ندارد، در غیر این صورت، وی مواضع مک‌کین را درک نمی‌کند.

بورجانادزه همچنین ابراز امیدواری کرد که مک‌کین و دیگر سناتورهای آمریکایی، قبل از اظهار نظر در مورد مسائل بین المللی، در مورد شرایط بوجود آمدن این مسائل مطالعه کنند و بعد از آن به اظهارنظر و دخالت در امور سایر کشورها بپردازند.

چندی پیش سناتور "جان مک کین"، با انتشار مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست، درباره دموکراسی و حاکمیت قانون در گرجستان صحبت کرده بود و همچنین با ذکر این عنوان که رئیس جمهور گرجستان دوست آمریکاست از رفتار روسیه در قبال گرجستان، انتقاد کرده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet