هدر موبایل
1389/05/23 11:17:00
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون تلفیق صورت گرفت

تصویب دو ماده برنامه پنجم در حمایت از بخش کشاورزی

**عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه مجلس شورای اسلامی از تصویب مواد ۱۳۰ و ۱۳۲ این لایحه در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد و گفت: این مواد از لایحه عمدتا مربوط به بخش کشاورزی و منابع طبیعی هستند و در ادامه جلسه امروز مواد ۱۳۳ تا ۱۳۶ نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

"حسن ونایی" عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب مواد 130 و 132 لایحه برنامه پنجم توسعه در جلسه امروز کمیسیون تلفیق، از ادامه بررسی مواد مربوط به بخش کشاورزی در جلسه امروز خبر داد.

ونایی مواد تصویب شده در جلسه امروز را در راستای حمایت از کشاورزان و اقتصاد کشور عنوان کرده و گفت: ماده 130، به منظور حفظ ظرفیت تولید جهت نیل به خودکفایی در تولید محصولات اساسی کشاورزی مانند گندم، جو، ذرت، برنج و دانه های روغنی، در جلسه امروز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس در مورد ماده 132 لایحه برنامه پنجم نیز که در جلسه امروز به تصویب رسد گفت: در ماده 132 ساماندهی و مدیریت منابع به منظور حفاظت از منابع پایه و ارزش افزایی محصولات کشاورزی مد نظر بود که به تصویب کمیسیون تلفیق رسید.

وی همچنین از ادامه بررسی مواد مربوط به بخش کشاورزی در جلسه امروز خبر داد و گفت: در ادامه جلسه امروز مواد 133 تا 136 لایحه برنامه پنجم نیز مورد بررسی و تصویب قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet