هدر موبایل
1389/05/23 12:57:00
سرویس سیاسی
الهیان:

وحدت و همدلی مسئولان حلال همه مشکلات کشوراست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،وحدت و همدلی مسئولان را حلال همه مشکلات کشور دانست.

"زهره الهیان"نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به فضای معنوی که در ماه رمضان بر کشور حاکم می شود، تصریح کرد: ماه رمضان فرصت خوبی برای ارتقای معنویت و اخلاق در جامعه است که می تواند این مسئله در فضای سیاسی جامعه هم مصداق یابد.

وی ماه رمضان را فرصت خوبی برای افزایش اخلاق سیاسی در جامعه عنوان کرد و افزود: در این ماه باید مسئولان و سیاسیون تلاش بیشتری برای رسیدن به وحدت و همدلی در کشور انجام دهند.

نماینده تهران با اعلام اینکه نهایتا این وحدت میان مسئولان باعث خدمت رسانی بیشتر به مردم می‌شود‌،خاطرنشان کرد:در این شرایط رسانه ها نیز برای نهادینه کردن فضای اخلاقی در جامعه باید تلاش بیشتری کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان همچنین برای افزایش وحدت و همدلی در جامعه به مسئولان پیشنهاد کرد، به جای گفت وگو با هم در رسانه‌ها،از نزدیک با هم به بررسی مسایل و مشکلات بپردازند.

الهیان با تاکید بر اینکه همدلی و وحدت میان مسئو‌لان حلال همه مشکلات کشور خواهد بود، خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده مسئولان در جاهایی که با برگزاری نشست و بدون متهم کردن یکدیگر مشکلات و معضلات را بررسی کرده‌اند، نتیجه بهتری گرفته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی درعین حال، اظهار کرد: اتهام زدن مسئولان به یکدیگر باعث نگرانی افکارعمومی و جدی‌تر شدن اختلافات شده و نه تنها منجر به حل مشکلات نمی شود، بلکه مشکلات را زیادتر هم می کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet