هدر موبایل
1389/05/23 17:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده خرم آباد:

نخبگان نسبت به مشکلات استان بی تفاوت نباشند

**نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت : نخبگان لرستان به هیچ وجه نباید نسبت به مشکلات استان بی تفاوت باشند.

به گزارش ایسنا، رضا رحیمی نسب با بیان این مطلب در سلسله نشست‌های فرهیختگان استان با مدیران اجرایی که به همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان برگزار شد،افزود : جامعه‌ای که نخبگانش نسبت به مشکلات آن بی تفاوت باشند ، مرده است.

وی با تاکید بر این‌که پایبند نظر نخبگان هستم، از وابسته بودن به دولت و مسئولین به عنوان بزرگترین موانع یاد کرد و ادامه داد : بیش از 19 تیم کارشناسی متعدد از نخبگان را تشکیل داده‌ام ؛ باید از نظرات و ایده‌های آنها جهت پیشبرد اهداف استان بهره گرفت.

رحیمی نسب تصریح کرد : اگر قرار است برای لرستان محروم و مظلوم توسعه‌ای ایجاد کنیم، باید به یکدیگر حرمت بگذاریم ؛ یکدیگر را تحمل و باور کنیم و به این احساس برسیم که در جامعه مسئول هستیم.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اذعان به این‌که بهره گیری از نخبگان در تمامی زمینه‌ها از نیازهای استان است ، تاکید کرد : مدیر، نماینده و تمامی مسئولین جهت توسعه استان نیازمند ایده‌ها ، طرح‌ها و خلاقیت‌های فرهیختگان هستند.

رحیمی نسب با اشاره به مدیریت جدید در استان یادآور شد : دکتر دهمرده از نخبگان کشور است و امید می رود از این فرصت استفاده کنیم و او را به حاشیه نبریم و تنها به دنبال رفع کاستیها باشیم .

او در ادامه با بیان این‌که لرستان ، هویت ، عشق و سرزمین ماست ، گفت : برای ایجاد توسعه نیازمند زیر ساخت هستیم که متاسفانه لرستان در این بخش نمره خوبی نداشته است ؛ اقدامات زیادی انجام شده و اقدامات خیلی زیادتری نیز صورت نگرفته است .

رحیمی نسب با تاکید بر این‌که مورد بی مهری دولت‌های گذشته بوده ایم ، ادامه داد : لرستان در حال دگرگونی جدی است ، شروع شده هر چند کند است .

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت : کارگروه و کمیته های خاص باید از نخبگان تشکیل شود تا در بخش صنعت ، اقتصاد ، کشاورزی ، گردشگری و ... تولید فکر کرده و به استاندار جهت سرعت بخشیدن به توسعه استان تحویل داده شوند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet