هدر موبایل
1389/05/23 17:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اهواز:

ایجاد آرامش در کشور، از راه خدمت‌رسانی به مردم حاصل می‌شود

**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: « تحریم» و « روشن نشدن قانون هدفمندی یارانه‌ها» دو دغدغه من برای مردم است.

به گزارش ایسنا ناصر سودانی در جلسه کار گروه اشتغال استان که  امروز( شنبه) در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار گردید، عنوان کرد: تحریم که هم‌اکنون در آن هستیم و در آینده بیشتر با آن درگیر می‌شویم باید به عنوان یک واقعیت، تدبیر و چاره اندیشی شود.

وی با بیان این‌که البته در بحث تحریم، نباید بزرگنمایی شود، خاطرنشان کرد: دشمنان ما از جنگ نظامی نتیجه‌ای نگرفتند، از جنگ فرهنگی هم اگر نتیجه‌ای گرفته باشند در درازمدت است. در جنگ سیاسی هم قطعا ما پیروز میدان بودیم اما اکنون آنها تمام تلاش خود را برای تدارک یک جنگ اقتصادی تمام عیار بر ضد ملت ما تدارک دیده‌اند.

سودانی افزود: البته یقین داریم که خداوند استعدادهای ما را شکوفا می‌کند اما قطعا صدماتی به ما وارد می‌شود که هر چه بیشتر تدبیر کنیم آسیب پذیری ما هم کمتر خواهد بود و این تحریم‌ها هم متوجه بانک‌ها، حمل و نقل و بعضی از شرکت‌ها و موسسات ما خواهد بود و شوخی بردار هم نیست.

وی با بیان این‌که در جنگ اقتصادی آنها به شکل کاملا جدی وارد میدان شده‌اند، تصریح کرد: البته در این زمینه باید تدابیری در مرکز کشور اندیشیده شود اما همراهی با مسئولان کشوری هم برعهده ماست.

سودانی تاکید کرد: از این پس تلاش‌مان باید به سمت ایجاد آرامش در کشور باشد و این آرامش هم از راه خدمت رسانی به ارباب رجوع و مردم است و باید تا آنجا که می‌توانیم در جهت ایجاد رضایتمندی در فضای عمومی و جامعه تلاش کنیم و مشکل تحریم را به فرصت تبدیل کرده تا دشمن را در این عرصه ناکام بگذاریم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که دغدغه بسیار مهم دیگر« هدفمندی یارانه‌ها» می‌باشد، افزود: این قانون برای عموم مردم از نظر روانی جا نیفتاده و نوعی دغدغه و نگرانی را در مردم شاهدیم که اگر اجرای قانون موفق باشد نگرانی به آرامش تبدیل می‌شود.

سودانی یادآور شد: این طرح یک تحول عظیم و جراحی اقتصادی است که اجرای آن مانند یک عمل جراحی که چرک، خون، بیهوشی و درد به همراه دارد، ممکن است با مشکلاتی همراه باشد. اما نتیجه آن بهبود یک اقتصاد بیمار و رفتن به سمت سلامت اقتصادی است تا تبعیض‌ها و بی‌عدالتی اجتماعی موجود در کشور در زمینه توزیع و تخصیص یارانه‌ها به سمتی برود که توسعه کشور را در پی داشته باشد.

وی تاکید کرد: قطعا نوعی ارتباط متقابل مردم با مسئولان در موقع اجرای این طرح موثر است و من در این زمینه خواهش می‌کنم یک برنامه‌ریزی برای آیند‌گان انجام شود. هم‌چنین اگر به نوعی ابهامات در این زمینه برای مردم وجود دارد ما سنگ صبور مردم بوده و امیدواری و آینده روشن را به آنها القا کنیم.

نماینده مردم اهواز در خانه ملت اظهار داشت: در این کارگروه اشتغال، بر ایجاد فرصت‌های شغلی تاکید می‌کنم، زیرا بیکاری مهم‌ترین دغدغه جوانان و عامل عمده نارضایتی‌هایی است که به ما منعکس می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet