خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
لیست خبر برای موضوع : آلودگی هوا ( ۱۰۷ )
سیده فاطمه ذوالقدر
ذوالقدر:
1397/06/23 08:30

افزایش نرخ پلاستیک و کارتن عاملی درجهت افزایش آلودگی هوای پایتخت است/مشکلات ورود فاضلاب به مزارع شهرری

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از شکل‌گیری مافیای جمع‌آوری زباله بعد از افزایش نرخ پلاستیک و کارتن به عنوان عاملی درجهت افزایش آلودگی هوا به دلیل توسعه فرآیند بازیافت زباله در تهران خبر داد.
بهروز نعمتی
نعمتی:
1397/06/21 10:24

جای مدیریت جامع شهری در پایتخت خالی است

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، بابیان‌اینکه تعدد دستگاه‌های مسئول و پاسخگو نبودن آنها در حوزه شهری موجب تداوم معضل آلودگی هوای تهران شده است رفع این مشکل را در گروی ایجاد مدیریت جامع شهری دانست.
محمدنعیم امینی فرد
امینی فرد مطرح کرد:
1397/06/06 13:21

نارسایی‌های مزمن کلیوی در انتظار شهروندان کلانشهرها/ سرب ناشی از آلودگی هوا عامل اصلی تشدید سرطان

نایب رئیس کمیسیون بهداشت‌ مجلس، با تایید خبر تاثیر سرب ناشی از آلودگی هوا بر ایجاد نارسایی‌های مزمن کلیوی اطمینان داد که میزان آلودگی هوای کنونی تهران نمی‌تواند در سطح وسیع شهروندان تهرانی را به این م...
عباس پاپی‌زاده
پاپی زاده هشدارداد:
1397/05/24 18:44

خوزستان زیر دود ناشی از آتش زدن زباله‌ها/ مهاجرت مردم به دلیل مشکلات زیست محیطی

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت:شهرداری برای جلوگیری از پراکنده شدن پلاستیک‌ موجود در زباله‌ها، اقدام به آتش زدن آنها می‌کند و مشکلات زیادی را برای مردم شهر به وجود می‌آورد.
علیرضا محجوب
محجوب:
1397/05/22 15:31

دولت باید هزینه نصب فیلتر دوده بر خودروهای سنگین را تقبل کند/خودرو‌های سنگین غیراستاندارد عاملی برجسته در تشدید آلودگی هوا

عضو کیسیون اجتماعی مجلس گفت: تا زمانی که استانداردهای لازم جهت کاهش آلایندگی اتوبوس و کامیون‌ها هنگام تولید رعایت نشود، سخت‌گیری در معاینه فنی به تنهایی راهگشا نخواهد بود.
قاسم میرزایی نیکو
میرزایی نیکو پاسخ داد:
1397/04/06 16:18

راهکار رفع دائمی آلودگی هوای پایتخت چیست؟/اولویت کنونی شهرداری تهران بهبود وضعیت هوا نیست

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با انتقاد از بی‌توجهی مسئولان نسبت به تشدید معضل آلودگی هوا به این مهم تاکید کرد که مجلس در جهت پیگیری این موضوع از طریق نشست با کمیته کاهش آلودگی هوا ورود پیدا می‌کند.
موتور سوار
1397/04/02 18:22

جدیدترین روش دریافت خلافی خودرو و موتورسیکلت + آموزش/ سیاوشی:گره کور ساماندهی موتورسواران پایتخت

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با یادآوری اینکه مشکلات اقتصادی باعث افزایش تعداد موتورسواران پایتخت شده است به بیان مشکلات ناشی از تردد خارج از ضابطه آنها پرداخت.
مهرداد بائوج لاهوتی
بائوج لاهوتی:
1397/03/30 10:32

موتورسیکلت‌ها 3 برابر بیشتر از خودروهای غیراستاندارد آلودگی تولید می‌کنند/دست باز مسئولان برای برخورد با موتورسیکلت‌های متخلف

رئیس فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس گفت: موتور سیکلت‌ها دارای نقص فنی حدود 7 گرم و خودروهای غیراستاندارد حدود 5/2 گرم آلودگی تولید می‌کنند.
محمد بیرانوندی
بیرانوندی مطرح کرد:
1397/02/22 14:26

ریزگردها عامل اصلی بروز آلودگی هوا در خرم آباد/بارش باران گِل معضل جدید شهر

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس، با تاکید بر اینکه ریزگردهای استان خوزستان عامل اصلی ایجاد آلودگی هوا در خرم آباد است، از بارش باران گل‌آلود به عنوان معضل جدید این شهر یاد کرد.
آلودگی هوا
1396/11/24 19:00

کیفیت هوای ۳ مرکز استان کشور "ناسالم" شد/چهاردهمین روز آلودگی هوا در تهران

طبق اندازه‌گیری شاخص دستگاه های سنجش کیفیت هوای مرکز کنترل و پایش محیط زیست، کیفیت هوای سه مرکز استان کشور طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفت و در این میان اهواز رتبه نخست را...
 «  ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ::  » 
Powerd By : Tasvirnet