خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی

صحن علنی مجلس شورای اسلامی 2 تیر 1400

صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز ۲ تیر ۱۴۰۰ از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
حضور دکتر محمد باقر قالیباف در نشست فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی

دکتر محمد باقر قالیباف،رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس حضور یافت.
نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی

نشست اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی امروز ۱ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
بازدید دکتر محمد باقر قالیباف از فاز ۱ و ۲ کارخانه واکسن «کوو ایران برکت»

دکتر محمدباقر قالیباف در جریان بازدید از فاز ۱ و ۲ کارخانه واکسن «کوو ایران برکت» و در جمع مدیران و مسئولان بنیاد برکت انقلاب اسلامی اظهار داشت: این افتخار بزرگ و کار ملی و عظیمی که به دست جوانان تربیت شده در مکتب امام و مکتب جهاد و شهادت و مکتب حاج قاسم سلیمانی خلق شده، بی شک جای تقدیر و تشکر دارد.
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی

اعضای هیات رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه دوم مجلس یازدهم به روایت خبرگزاری خانه ملت. "در حال بروزرسانی"
کارنامه یکساله مجلس
یکسال نظارت و قانونگذاری (حاوی 16 اینفوگرافی):

مجلس یازدهم که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مفتخر به عنوان «مجلس انقلابی » شده است، طی یک سال گذشته، هم در حوزه نظارت و هم در حوزه قانونگذاری، گام های مهمی برداشته و بخشی از زیرساخت های ریل گذاری صحیح برای اداره کشور را فراهم کرده است. ورود جدی مجلس یازدهم به حوزه «نظارت میدانی » هم از سوی رئیس مجلس و هم سایر نمایندگان و به خصوص کمیسیون های تخصصی و انجام ده ها نظارت میدانی توسط موکلان مردم در خانه ملت، از جمله مهم ترین وجوه تمایز این مجلس با سایر مجالس گذشته است؛ چه این که اساسا در حوزه های مختلف، قوانین خوب و جامع و کاملی وجود دارد اما متاسفانه یا اجرا نمی شود یا ناقص اجرا می شود و یا آنقدر بد اجرا می شود که نتایج معکوس می دهد ! مجلس یازدهم این اهتمام را دارد که با مقدم دانستن نظارت بر تقنین، با حضور میدانی در بخش های مختلف نسبت به اجرای صحیح قوانین نظارت داشته باشد. در حوزه قانون گذاری نیز مجلس یازدهم تمرکز اصلی خود را بر حوزه اقتصاد و باز کردن گره از معیشت مردم قرار داده است.


 «  ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ::  » 
Powerd By : Tasvirnet