فیلم
آرشیو فیلم گفت و گو
وزارت نفت
دبیر هیات مرکزی گزینش وزارت نفت از حواشی دریافت حقوق های نجومی نمایندگان مامور به این وزارتخانه میگوید...
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 16:48
بیژن نامدار زنگنه
وزیر نفت در گفت و گو با بخش تصویری خبرگزاری خانه ملت از برنامه های  دولت برای بنزین دو نرخی و پیگیری مصوبات اجلاس اخیر اوپک برای اجرای قطعی آن می گوید...
دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت 12:01
اینستاگرام توئیتر
عضو ناظر مجلس در شورای عالی فضای مجازی و عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه درباره برخی شایعات مبنی بر احتمال فیلتر اینستاگرام و رفع فیلتر توئیتر توضیح میدهد...
شنبه 5 خرداد 1397 ساعت 10:41
محمد جواد ظریف
وزیر امور خارجه کشورمان جزئیاتی از دیدار هفته گذشته خود با جان کری وزیر امور خارجه سابق امریکا در حاشیه اجلاس مونیخ را تشریح کرد.
یکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت 17:53
حسن نوروزی
جلسه ای با حضور رییس مجلس و رییس ستاد کل نیروهای مسلح و نمایندگان ایثارگر مجلس برای تعیین تکلیف کسر از خدمت فرزندان ایثارگران برگزار خواهد شد.
سه‌شنبه 11 مهر 1396 ساعت 18:38
صدیف بدری
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سیر ترانزیت تجاری در دنیا در حال افزایش است گفت: متاسفانه حجم ترانزیت در دوساله گذشته در کشور سیر نزولی داشته و وضعیت مطلوب و مناسبی ندارد و این موضوع به مناقشه ای سیاسی تبدیل شده است و برخی کشورها با صرف هزینه درصدد ایجاد مسیرهای جدید ترانزیتی برای دور زدن ایران هستند.
سه‌شنبه 4 مهر 1396 ساعت 19:37
جعفرزاده ایمن آبادی
در روزهایی که یاد آور آغاز جنگ تحمیلی است و به نام هفته دفاع مقدس نامگذاری شده پای صحبت های سیاست مداری می نشینیم که حالا سالهاست ایستادن را فراموش کرده و یادگاری آن روزها هنوز روی تنش جا خوش کرده است. غلامعلی جعفرزاده میهمان این قسمت از برنامه بهارستان است.
دوشنبه 3 مهر 1396 ساعت 13:00
محمدمهدی مفتح
محمدمهدی مفتح، متولد قم است و شش دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشته است. فرزند آیت الله شهید مفتح در مسجد قبا، جایی که پدر با سال ها فعالیت انقلابی، جریان انقلاب را در آن شدت بخشیده با بهارستان به گفت وگو نشست.
دوشنبه 20 شهریور 1396 ساعت 15:02
بازدید جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی از طرح توسعه حرم امام حسین(ع)
جمعی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در جریان سفر به کشور عراق از فاز یک پروژه طرح توسعه حرم مطهر سیدالشهدا، امام حسین(ع) بازدید کردند، که در این بازدید کارشناسان پروژه طرح توسعه حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) گزارشی از عملکرد و نحوه اجرای این پروژه به اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ارائه دادند.
یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 11:24
حمیدرضا حاجی بابایی
دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 11:00
حمیدرضا حاجی بابایی
حمیدرضا حاجی بابایی رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس در نخستین قسمت از برنامه "بهارستان" که هر هفته میزبان یکی از چهره های مجلسی است ابراز داشت: در جبهه جمنا به غیر از رییسی و قالیباف افرادی بودند که اگر به عرصه انتخابات ورود میکردند حتما پیروز میدان می شدند. او که خود را ایده آل ترین کاندیدای انتخابات اخیر ریاست جمهوری میداند میگوید: ای کاش احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم کاندیدا نمی شد. مشروح این گفت و گو را دوشنبه ساعت ١١/٠٠ در خبرگزازی خانه ملت ببینید.
شنبه 11 شهریور 1396 ساعت 14:09
سیدتقی کبیری
سیدتقی کبیری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با عرض تبریک به رئیس جمهور و آرزوی موفقیت به وزرای محترم دولت گفت: امروز مجلس همدلی و همراهی با دولت را تمام کرد.
یکشنبه 29 مرداد 1396 ساعت 17:42
 «  ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  ۷  ::  »